Naily Daily – це люди, які дбають про Ваші ручки та ніжки, цінують Ваш час та створюють настрій.

 

Ми любимо те, що ми робимо, і робимо те, що любимо!
 

Ваш настрій та задоволення як від послуги, так і від перебування у нас, - наше головне завдання. Тому наші майстрині зроблять високоякісний манікюр/педикюр тією технікою, що підходить саме Вам; створять індивідуальний дизайн Ваших нігтиків за Вашим бажанням; порадять, як найкраще доглядати за Вашими ручками з урахуванням особливостей Вашої шкіри; а наші кава зі смаколиками, книжки та музика створять настрій та підсилять задоволення.
Менше часу, більше краси!

 

  • Ми розуміємо, якою дорогоцінною є кожна хвилина і як складно інколи знайти час на власну красу. Тому ми зробимо Вам манікюр та педикюр одночасно! І, звісно, почастуємо кавою зі смаколиками.
     

  • Чистота салону та стерильність інструментів – пріоритет без компромісів!
     

  • Ми приділяємо особливу увагу безпеці всіх процедур, тому набір інструментів для кожного клієнта проходить багатоступеневу дезиінфекцію та стерилізацію (в тому числі в медичному автоклаві) та зберігаються в індивідуальній упаковці в ультрафіолетовій шафі.

Досконалий манікюр педикюр та гарний настрій гарантовано!

 

P.S. Ми завжди раді приймати талановитих майстрів у нашу команду. Якщо ти позитивна, любиш свою роботу, робиш її якісно та відповідально, хочеш розвиватись, дзвони - 073 733 43 03 або пиши - NailyDaily.Studio@gmail.com

Про

нас

INSTA
GRAM

АДРЕСА

Київ,
вул. Володимирська, 45
м. Золоті Ворота / Театральна

КОНТАКТИ

Тел:     073 733 4303

Email: nailydaily.studio@gmail.com

РОБОЧІ ГОДИНИ

Пн-Нд: 9:00 - 20:00

Copyright © 2017 by The Naily Daily Lab.

  • Naily Daily Instagram
  • Naily Daily Facebook